Selecteer een filter

* * *

Zaterdag 16 september

* * *
10:00-14:00

Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 11:00-17:00
BiblioLab demonstraties en workshops
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 11:00-16:00
Boekenverkoop

Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Nog 100 nachtjes slapen
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Knutselen
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Voorlezen en schmincken
Locatie:Promesse 13:00-17:00
Strike a Pose, Modeshow13:00,14:00,15:00
Locatie:Grasveld naast Kubus 13:00-17:00
Kunstgras Kunstmarkt en optredens
Locatie:Grasveld naast Kubus 14:00-14:35
Voorstelling Het Zigeunermeisje, huilend op een steen
Locatie:Grote Zaal, Agora 13:00-16:30
Lelystad Danst
Locatie:Van Wijnen Zaal, Agora 13:30-16:00
Lelystad Zingt en Musiceert
Locatie:Kubus 13:00-16:00
Instrumentenmarkt
Locatie:Kubus 13:00-17:00
Open Dag Kubus
Locatie: Hoofdterrein 13:30-00:45
Foodtrucks
14:00-18:00

Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 11:00-17:00
BiblioLab demonstraties en workshops
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 11:00-16:00
Boekenverkoop

Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Nog 100 nachtjes slapen
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Knutselen
Locatie: FlevoMeer Bibliotheek 13:00-13:45
Voorlezen en schmincken
Locatie:Promesse 13:00-17:00
Strike a Pose, Modeshow13:00,14:00,15:00
Locatie:Hoofdpodium 14:00-18:00
Lelystads PopTalent (met o.a. Jamned, Divertido en Popdoc)
Locatie:Grasveld naast Kubus 13:00-17:00
Kunstgras Kunstmarkt en optredens
Locatie:Theaterzaal Kubus 15:30-16:00
Voorstelling De Nachtwacht
Locatie:Grasveld naast Kubus 16:05-16:40
Voorstelling Het Zigeunermeisje, huilend op een steen
Locatie:Grote Zaal, Agora 13:00-16:30
Lelystad Danst
Locatie:Van Wijnen Zaal, Agora 13:30-16:00
Lelystad Zingt en Musiceert
Locatie:Kubus 13:00-16:00
Instrumentenmarkt
Locatie:Kubus 14:15-15:30
Speurtocht
Locatie:Kubus 13:00-17:00
Open Dag Kubus
Locatie: Hoofdterrein 13:30-00:45
Foodtrucks
18:00-22:00

Locatie: Hoofdpodium 18:30-19:15
Bolivar
Locatie: Hoofdpodium 19:45-20:45
Lisa LoÏs Sings Adèle
Locatie: Hoofdpodium 21:15-22:15
Waylon
Locatie:Agora Theater 20:15-21:15
Comedytrain
Locatie:Poppodium Underground 21:00-02:00
Afterparty: Thirty Dancing
Locatie:Hoofdterrein 13:30-00:45
Foodtrucks
22:00-24:00

Locatie: Hoofdpodium 21:15-22:15
Waylon
Locatie: Hoofdpodium 22:45-23:45
Ronnie Flex & Deuxperience
Locatie:Poppodium Underground 21:00-02:00
Afterparty: Thirty Dancing
Locatie:Hoofdterrein 13:30-00:45
Foodtrucks