Dag van de Amateurkunst

Op de Dag van de Amateurkunst kun je luisteren en genieten van verschillende gratis optredens in de theaterzaal van de Kubus, ook zijn er diverse gratis workshops te volgen.

Programma workshops ↓ Lokalen Kubus

  • 13.00 – 16.00 uur: Inloop- Workshop Streetart Sjabloon, maak het zelf!, voor alle leeftijden o.l.v.  Iris van ’t Bosch en Isis van den Berg, lokaal 0.6 (naast de foyer)
  • 13.00 – 16.00 uur: Inloop- Workshop Streetart Sjabloon, maak het zelf!, voor alle leeftijden o.l.v.  Iris van ’t Bosch en Isis van den Berg, lokaal 0.6 (naast de foyer)
  • 13.00 – 13.45 uur: Workshop Bollywooddans  voor alle leeftijden o.l.v. Shashnie William-Chedi, in de danszaal 0.3
  • 13.30 – 16.30 uur: Inloop workshop Sieraden maken o.l.v. Suzanne Post, lokaal 0.2. Inloop workshop kaarten maken, o.l.v. Loekie Oudshoorn, lokaal 0.2
  • 13.45 – 14.30 uur: Workshop breakdance o.l.v. Socialdance Lelystad in de danszaal 0.3. Leer de eerste moves!
  • 14.30 – 15.30 uur: Workshop Zumba Dansschool SheZum-dance  o.l.v. Sherrine, dansstudio 0.3
  • 13.30 – 16.30 uur: Workshop Ritme en Loops  door  Olaf Noordanus, popstudio 0.5
  • 13.30 – 17.00 uur: Bandcoaching o.l.v. Bazz VanKatoen, alleen mogelijkheid om te kijken, slagwerklokaal 0.4

Alle workshops zijn gratis!

Extra activiteit voor kinderen

  • 13.00 – 15.00 uur: Schminken in de foyer door Jolanda Brettschneider  (foyer)
  • 15.30 – 17.00 uur: Schminken in de foyer door Jolanda Brettschneider  (foyer)

Exposities

  • Tour of Art Flevoland, gangen van alle verdiepingen  Kunstbende winnaars,  lokaal 0.2
  • Speciale gast: Project  Verlies en Hoop door Souad Kokash & Irisb, lokaal 08

Programma optredens ↓ Theaterzaal Kubus

  • 13.00 – 13.10 uur: Opening en welkom door rapper StickNick en backup mc Kaplau!
  • 13.10 – 13.20 uur: My Way Theaterproducties, een muzikaal optreden
  • 13.20 – 13.40 uur: Cloudy Daze: Winnaar Take the Stage 2017, Jolpop
  • 13.50 – 14.00 uur: Flevo Country Dancers
  • 14.00 – 14.05 uur: Veronique, winnares Kunstbende
  • 14.05 – 14.15 uur: Bollywooddansschool Simshi
  • 14.15  – 14.25 uur: JTL, dans- en theater kinderen en jongeren
  • 14.25 – 14.35 uur: Yasmin Ghandour – theater, Kunstbende
  • 14.35 – 14.40 uur: Dansschool Overeem
  • 14.40 – 14.45 uur: Norah Jane – muziek, Kunstbende
  • 14.50 – 14.55 uur: Socialdance Lelystad
  • 14.55 – 15.00 uur: Kubus, Dansafdeling
  • 15.00 – 15.05 uur: Energetic Crew
  • 15.05 – 15.15 uur: K-OZZ
  • 15.15 – 15.25 uur: Yasmin Ghandour – theater, Kunstbende
  • 15.30 – 15.35 uur: Veronique, winnares Kunstbende
  • 15.35 – 15.40 uur: DD Dance
  • 15.40 – 15.45 uur: Ballet- en dansstudio Reflex
  • 15.45 – 15.50 uur: Socialdance Lelystad
  • 15.50 – 15.55 uur: Norah Jane – muziek, winnares Kunstbende
  • 16.00 – 16.10 uur: All-in One Brassband
  • 16.10 – 16.15 uur: Energetic Crew
  • 16.15 – 16.25 uur: Belly Dance Lelystad
  • 16.25 – 16.30 uur: Zumba Dansschool SheZum-dance  o.l.v. Sherrine
Waar: Kubus
Wanneer: zondag 17 september
Tijd: van 13.00 tot 17.00 uur
Entree: gratis